Činka

26.09.2013 16:11 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  5.03.2013 |  1123x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

9 let

Plemeno

Kočka domácí
Činka je klidná a nenáročná kočička s krásně zbarvenou delší srstí. Moc se těší na hodné páníčky, které už nyní neptrpělivě vyhlíží.
Činka je krásná starší želvovinová kočička, klidná, čistotná, má ráda svůj klid a většinu dne prospí. Ostatní kočky ji nevadí. Venku žila pravděpodobně delší dobu a proto si teď velmi užívá tepla a dostatku jídla. Vzhledem k vyššímu věku je vhodná do klidné domácnosti a pouze do bytu. Na kočičku nás upozornila hodná paní, která ji krmila v zahrádkářské kolinii. Kočička však velmi vadila všem sousedům a hrozilo ji velké nebezpečí. Nějaký "odborník" se domníval, že má kočička prašivinu a tak je lepší se jí rychle zbavit. O žádnou prašivinu ani jinou kožní nemoc se samozřejmě nejednalo, Činka měla pouze delší dobu zanedbaný kožíšek. V současné době čeká na nový domov v depozitu Občanského sdružení OS Kočky ČB.
605 788 750

Kontakt

605 788 750
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací