Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Iris a Izabela

2.11.2019 17:35 |  SMAZAT |  27.02.2019 |  233x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

10 mesiacov

Plemeno

mačka obyčajná

Město, ve kterém se zvíře nachází

Bratislava
Izabelka a Iris sú nádherné ca 10 mesačné mačičky. Pôvodne žili na ulici, preto sú ešte dosť plaché. V dočasnej opatere sú v byte, spoločnosť im robí i malý psík, na mačací záchodik pekne chodia. 
Nová rodinka bude zo začiatku potrebovať trochu trpezlivosti, kedže zatiaľ sa dajú pohladkať iba pri jedle. Sú však zvedavé, mladé....keď im niekto venuje dostatok času, isto z nich časom budú milé spoločníčky.
 Izabella i Iris sú od malička zvyknuté na mačacie spoločnosť, preto by do nového domova mali ísť spolu, ak by išli po jednej, tak isto iba k inej mačičke. Obe sú čipované, očkované, kastrované. Na nové domovy čakajú v Bratislave. Kontakt: 0902 091 164 alebo správou na stránku @tulkáčik

Kontakt

+421902091164
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • TOBÍK A KUBÍK KRÁSNÍ KOCOURCI – KOŤATA

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 2 měsíce

  Kocourci dostali jméno Tobík a Kubík. Jsou po kontrole na veterině, zatím začervení, ale jinak se jeví zdraví a brzy budou uvolněni do adopce. Jsou to oba takový divocí bojínkové, kteří si na člověka ještě zvykají.
 • Čudlík ❤ Love Is Blind ❤

  Týraní a handicapovaní, Kocour, 4 měsíce

  Hledáte akčního kamaráda, který se nezastaví před žádnou překážkou? Potřeštěného blázínka, se kterým se nikdy nebudete nudit? Malého čertíka v andělsky heboučkém kožíšku? Pak je Čudlík pro vás ten pravý! 
 • zrazený MARCUS z Prahy

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, nar. 2008

  Nejhodnější kocourek Markus je úžasný pohodář! Kliďas, mazlík, v útulku ho všichni milujeme. Jenže právě proto, jaký je by si zasloužil svou rodinu, své lidi, kteří by ho milovali stejně, jako on je. Přitom je na svůj věk v opravdu dobré kondici a dá se předpokládat, že tady ještě bude třeba 8 a možná i 10 let.

 • Mourovatá koťátka z Prahy

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, kotě

  Stánička (naroz. 2018) je úžasná, nesmírně hodná, klidná a trpělivá kočička, která letos v červenci porodila v křoví u silnice dvě krásné mourovaté holčičky a dva chlapečky. Nyní je stále ještě rodinka v "dočasce" spolupracovnice PSOZ. Už jsou naočkovaní, ale jsou tak úžasní, že věříme, že domov najdou přímo odsud, aby nemuseli do útulku. jenže bohužel paní z dočasky bude muset na nějakou dobu odjet a tak pro ně hledáme domovy opravdu neprodleně.

 • Mourovatá koťátka z Prahy

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, kotě

  Stánička (naroz. 2018) je úžasná, nesmírně hodná, klidná a trpělivá kočička, která letos v červenci porodila v křoví u silnice dvě krásné mourovaté holčičky a dva chlapečky. Nyní je stále ještě rodinka v "dočasce" spolupracovnice PSOZ. Už jsou naočkovaní, ale jsou tak úžasní, že věříme, že domov najdou přímo odsud, aby nemuseli do útulku. jenže bohužel paní z dočasky bude muset na nějakou dobu odjet a tak pro ně hledáme domovy opravdu neprodleně.

   

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací