Nejroztomilejší kočičí sourozenci hledají společný domov

13.11.2019 06:16 |  Kočičky do 8 měsíců |  3.10.2019 |  34x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

5/2019

Plemeno

kočka evropská

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha

Ellie je superhravá slečinka, ráda skáče a dělá úhybné manévry, miluje myšičku s rolničkou na provázku a pořád ji aportuje.
Rocky je neskutečný mazel s obrovským srdcem, dokáže ležet v náručí či pod peřinou hodiny, vše zkoumá a je velmi učenlivý. Tatínek byl zřejmě černý mohutný kocour, jelikož ve 4 měsících váží přes 3 kg, bude z něj krásné statné kocouřisko.

Ellie a Rocky pořád čekají na ty pravé, kterým dají veškerou svou lásku a věrnost, a na oplátku vyžadují "jen" bezpečné prostředí a milující rodinu, která se jim bude věnovat a patřičně je rozmazlovat :) 

Ellie a Rocky jsou skvěle vychovaní, čistotní, šikovní, inteligentní, hraví a neskutečně přítulní. 3x odčervení, 2x očkovaní. Naučeni na škrabadlo a krytou toaletu, zvyklí na další zvířata i děti.

Rocky a Ellie se narodili nesmírně přítulné mamince, která byla zjevně vyhozena na sídliště v Praze 9. Vysoce březí se dostala do domácího depozita PSOZ ve Stodůlách a zde porodila i odkojila pět koťátek. Tři jejich sourozenci už domov našli, ale tihle dva na ten svůj ještě čekají. Musí totiž jít určitě bydlet společně, ale  klidně i jako parťáci k dalšímu (čtyřnohému) miláčkovi, kterému je doma samotnému smutno. Barva černá/černo-bílá, srst přiléhavá – je krásně vidět osvalení – jsou to malí panteři J

Kontakt

728 193 712
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací