Ichi ❤ Miracles Happen ❤

23.03.2020 09:58 |  Kočky od 8 měsíců |  20.01.2020 |  54x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

7 let

Plemeno

Evropská krátkosrstá kočka

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Hledáte kočičí kamarádku, která by byla stejně výjimečná, jako vy? Hledáte šelmičku, která vám očima prohlédne až do duše? Pak už dál hledat nemusíte! Pro ty největší srdcaře, nejnadšenější kočkomily a nejbáječnější páníčky pod sluncem je tu okouzlující princezna Ichi! 
Samozřejmě, že každý by si přál mít doma roztomilé koťátko. Jenže vám, nejbáječnějším páníčkům, je úplně jasné, že každé koťátko se toho musí ještě hodně naučit. Jak se chovat v náručí, zatahovat při tulení drápky a nečurat na podlahu. Jak si vážit člověka, který by svému mazlíčkovi snesl modré z nebe. Princezna Ichi, oproti tomu, je připravená stát se od prvního dne srdcem i duší vaší rodiny. Rozvalovat se na gauči, slunit se na parapetu, spinkat v posteli a především vám každý den dávat najevo svou lásku a vděčnost. 
Jste to vy, kdo dá překrásné Ichi její vysněný domov? ❤ Tak už na nic nečekejte a přijeďte si pro ni s otevřenou náručí! ❤ Kočička je ošetřená proti vnitřním i vnějším parazitům, FIV-FeLV negativní, očkovaná, čipovaná a kastrovaná.  V případě zájmu volejte na telefonní číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz :) !Podmínkou je sepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 1.500Kč!

Kontakt

773 554 464
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací