KOČIČÍ MIMINKA K ADOPCI (4 holky a 1 černý kluk) - ADOPTOVANÍ

1.12.2019 22:53 |  Našli domov |  29.07.2019 |  352x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

2,5 měsíc

Plemeno

mix

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha - Západ (Březová - Oleško)
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
5 překrásných koťátek, narozených koncem května, nyní 2,5 měsíční, byla zachráněna se svou maminkou a jsou nyní u nás k zamilování. Socializovaní, zdraví, krásní a vymazlení, čistotní, hledají zodpovědné majitele, stabilní rodinky, kde budou milovanými předoucími mazlíčky po celý svůj život.
Vsechna kotatka jsou 2x odcervena, proběhla první vakcinace, kastrace a čipování je čeká ve vhodném věku, papaji uz normalne granulky koteci, kapsicky bez problemu. Jsou to klasicka hrava kotatka, tim, jsou velmi kontaktni, protoze nezazili nic spatneho a od zacatku maji tesny kontakt s clovekem. Se psy pohoda, jsou na ně zvyklé, stejně na ostatní kočičky. Jsou zdravá, zvyklá bydlet pouze doma, opečovávaná, nejsou určena k adopci na ven, kde by nesměla být doma s lidmi, pouze jako rodinní mazlíčci, žijící s lidmi v bytě nebo domě. Pro milovníky kočiček, budou skvělí parťáci, domácí zlatíčka na mazlení.
Tihle miláčkové budou k odběru v polovině srpna, tedy až nebudou potřebovat svoji maminku. Černý kocourek s bílou náprsenkou, ostatní 4 jsou kočičky. Všichni půjdou plně očkovaní a odčervení. Podmínkou adopce je kastrace ve vhodném věku; podpis Adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 723029785 nebo pište na email klakab@seznam.cz , dipu@seznam.cz ... prosím pouze vážní zájemci. Kočičky se nacházejí na Adrese Březová-Oleško; Praha západ.

Kontakt

602259705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací