KOTĚCÍ HOLČIČKA BROWNIE - ADOPTOVANÁ

31.01.2020 21:48 |  Našli domov |  20.01.2020 |  18x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

7 měsíců

Plemeno

mix

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Brownie je typické zvědavé kočíčí miminko a její nejoblíbenější činnost je zkoumání všech a všeho. Velmi rychle se zabydlí a oblíbí si vás, stejne tak jako i vy ji. Brownie, jako klasické kotěcí mimi, miluje mazlení a dovádění, je to klubíčko lásky a předoucí holčička na klín. Je jí 7 měsíců, ráda se vyvaluje v peřinách, hraje si, lumpačí, zkrátka dělá jen samou radost. Je čistotná a doma vydrží sáma bez problémů. Je to přítulná holka, která bude ráda delat společnost páníčkům, jejich srdíčka bijí pro kočičky. Je trochu lekavá, ale ne plachá, Brownie je zvyklá na další hodné kočičky.
Pokud někdo hledá pravou předoucí kočičandu a zároveň milujícího mazlivého kočičího kámoše,který vám naplní celý byt láskou a roztomilostí, pak je Brownie jasná volba! Socializovaná, zdravá, krásná a vymazlená, čistotná, hledá zodpovědné majitele, stabilní rodinku, kde bude milovaným kočičím sluníčkem. Pouze do bytu, či domu s bezpečným výběhem. Brownie je 2x odcervena, zatím 1 x vakcinována, kastrovaná. Je zdravá, zvyklá bydlet pouze doma, čistotná, opečovávaná, není určena k adopci na ven, kde by nesměla být doma s lidmi, pouze jako rodinný mazlíček, žijící s lidmi v bytě nebo domě.
Pro milovníky kočiček, bude skvělou parťačkou a domácí zlatíčko na mazlení. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Dočasky De De z.s. Praha Návštěva možná v Praze po dohodě s Adelkou na tel : 725 991 755, během dne pište SMS, chodíme do práce, nebo pište info o vás na mail? dipu@seznam.cz.

Kontakt

602259705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací