Finny - fenka, která ztratila naději - ADOPTOVANÁ

25.09.2019 11:26 |  Našli domov |  8.03.2019 |  541x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Plemeno

Kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Moskva
Finny je desetiletá, smutná fenečka se zlomenou duší, která žije již devět let v moskevském útulku. Devět z deseti let svého života tráví za mřížemi a přestala doufat, že by ji mohlo čekat ještě něco lepšího. Příběh Finny není veselý. Narodila se v roce 2009 a přibližně rok měla svůj domov - bydlela v bytě se svou rodinou. Jenže, jak už to tak někdy bohužel bývá, starost o pejska rodinu omrzela a odvezli Finny do útulku. Jenže tato zrada Finny naprosto zlomila a od té doby není schopná najít radost ze života. Moc by si zasloužila domov s trpělivým přístupem, aby přišla na to, že ne všichni lidé jsou zlí.
Finny je krásná, ale velmi smutná desetiletá fenečka, která ztratila naději v lepší život. Potřebovala by klidný domov s laskavým přistupem, kde by byla zahrnuta láskou a pozorností. Určitě by se z ní vyklubala kouzelná psí princezna.
Finny je desetiletá, smutná fenečka se zlomenou duší, která žije již devět let v moskevském útulku. Devět z deseti let svého života tráví za mřížemi a přestala doufat, že by ji mohlo čekat ještě něco lepšího. Příběh Finny není veselý. Narodila se v roce 2009 a přibližně rok měla svůj domov - bydlela v bytě se svou rodinou. Jenže, jak už to tak někdy bohužel bývá, starost o pejska rodinu omrzela a odvezli Finny do útulku. Jenže tato zrada Finny naprosto zlomila a od té doby není schopná najít radost ze života. Moc by si zasloužila domov s trpělivým přístupem, aby přišla na to, že ne všichni lidé jsou zlí.   Poznámka pro zájemce: Všichni psi se momentálně nachází v Moskevském útulku v Rusku. Je jich tam více než 2000 a většina z nich se nikdy nedočká svého štěstí. V útulku jsou velmi špatné podmínky, je to velký stát, a toulavá zvířata je to to poslední, čím se zabývají. Jsou tam ale i lidi, kterým život těchto pejsků není lhostejný. Znamená to, že se postarají o vyřízení veškerých papírů a dovoz pejska sem do České republiky. Společně se mnou (koordinator pejsků pro ČR) si ho potom vyzvednem na letišti a pak už se o něj postaráte vy. Není to vůbec komplikované, jen musíte mít stoprocentní rozhodnutí a odvahu udělat si první krok a já jsem tady pro to, abych vám s tím pomohla. Mám s těmito pejsky nějakou zkušenost a jsou to ti nejvděčnější stvoření, které potkáte ve svém životě. Informace o platbě: Dobrovolníci, kteří se starají o pejsky, nasbírají potřebnou částku (cca 2 500 kč), aby se pejsek mohl dostat sem. Pokud byste nám chtěli nějak pomoct, můžete přispět taky, budeme vám vděčné!

Kontakt

+420608759058 (Olga, poradce a organizátorka příletů); +420734674881 (Adriana, poradce); +420775070120 (Jana, kreativní manažer textu a správa inzerátů)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací