Simonka - důvěřivá sněhová vločka :-) - ADOPTOVANÁ

28.06.2019 06:23 |  Našli domov |  30.04.2019 |  424x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok (narozena 2018)

Plemeno

Kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Moskva
Simonka je mladinká fenečka, která žije v moskevském útulku. Na první pohled je vidět, že je to jemná, laskavá psí duše, která touží po lásce a teplém domově. Život v kotci pro ni není. V útulku se zkamarádila s další fenkou, Wandou, a tvoří nerozlučnou dvojku. Možná právě toto přátelství jí pomáhá překonat nevlídnou realitu života v útulku. Najděme ji skutečný domov, moc po něm touží.
Ani ne roční fenečka Simonka je nádherné, jemné stvoření milující člověka i ostatní psí kamarády. Je naprosto nekonfliktní, vlídná, laskavá a důvěřivá. Je to ještě mladičká psí holka, proto by se moc ráda naučila spoustu nových věcí, ale v útulku jsou možnosti velmi omezené. Je zvyklá na vodítko, učenlivá a připravená na nový život v tom nejlepším domově.   Simonka je očkovaná, čipovaná, kastrovaná.
Simonka je mladinká fenečka, která žije v moskevském útulku. Na první pohled je vidět, že je to jemná, laskavá psí duše, která touží po lásce a teplém domově. Život v kotci pro ni není. V útulku se zkamarádila s další fenkou, Wandou, a tvoří nerozlučnou dvojku. Možná právě toto přátelství jí pomáhá překonat nevlídnou realitu života v útulku. Najděme ji skutečný domov, moc po něm touží.   Poznámka pro zájemce: Všichni psi se momentálně nachází v Moskevském útulku v Rusku. Je jich tam více než 2000 a většina z nich se nikdy nedočká svého štěstí. V útulku jsou velmi špatné podmínky, je to velký stát, a toulavá zvířata je to to poslední, čím se zabývají. Jsou tam ale i lidi, kterým život těchto pejsků není lhostejný. Znamená to, že se postarají o vyřízení veškerých papírů a dovoz pejska sem do České republiky. Společně se mnou (koordinator pejsků pro ČR) si ho potom vyzvednem na letišti a pak už se o něj postaráte vy. Není to vůbec komplikované, jen musíte mít stoprocentní rozhodnutí a odvahu udělat si první krok a já jsem tady pro to, abych vám s tím pomohla. Mám s těmito pejsky nějakou zkušenost a jsou to ti nejvděčnější stvoření, které potkáte ve svém životě. Informace o platbě: Dobrovolníci, kteří se starají o pejsky, nasbírají potřebnou částku (cca 2 500 kč), aby se pejsek mohl dostat sem. Pokud byste nám chtěli nějak pomoct, můžete přispět taky, budeme vám vděčné!

Kontakt

+420608759058 (Olga, poradce a organizátorka příletů); +420734674881 (Adriana, poradce); +420775070120 (Jana, kreativní manažer textu a správa inzerátů)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací