Aki - ADOPTOVANÁ

17.02.2020 13:20 |  Našli domov |  10.01.2020 |  502x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

2 měsíce

Plemeno

kříženka ovčáka a akity

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Ňuf, hlásím se do psívočových řad a bedlivě se tu začínám rozhlížet po fajn páníčcích. Inu jsem trošičku Akita a trošičku Ovčanda. Moji starší sourozenci, které znám, vypadají jako nádherně zbarvení a stavění ovčáci s úžasnou povahou a chutí pracovat. A taky jsou chytří a mazaní a neskuteční mazlové. 
Tety se snaží vysvětlit páníčkovi mých rodičů, že mamka by neměla rodit každé hárání,ale bohužel jim to úplně nejde:-(, tak se snaží pro mě najít alespoň fajn domov s podmínkou kastrace v dospělosti. Až budu velká, nebude ze mě selka:-), ale budu určitě prima parťačka, která zvládne cokoli pro nás společně vymyslíš. Budu ráda za domeček se zahrádkou, ale jsem děěěěsně společenská, takže pelíšek pěkně uvnitř, ju? Když budu mít dostatek pohybu, tak ani ten byt mi vadit nebude.V dočasce mám kámoše retrívra, takže dalšího parťáka beru všema deseti:-). 
Aki půjde do adopce odčervená, očkovaná, přeočkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy a kastrace v dospělosti. Adopční příspěvek - 2.500,-. Kontakt pro zájemce: Stáňa - Tel.: 773 054 791E-mail: stana.krmiva@gmail.com FB: Pro psí voči z.s. Aki je k vidění v Praze.

Kontakt

773054791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací