Nancy - R.I.P. :-((

27.11.2012 02:01 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  29.07.2012 |  1604x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

9 měsíců

Plemeno

kříženka středního vzrůstu
Tak moc by si nový domov bývala zasloužila a užívala.... Místo toho beze stopy zmizla z procházky a místní myslivecká smetánka nyní hází významné pohledy. Naprostá bezmoc. :-((( **************************** Nancy je čistokrevná zástupkyně rasy Vestaj (Vesnické tajemství), dlouhosrstá varianta, je prostě jedinečná. :-) Veselá, aktivní, přátelská, nebojácná, zvídavá, roztomile hravá, učenlivá, prostě správňácká psí puberťačka - to je Nancy. Jak je možné, že tato fantastická a stále skvělě naladěná kráska pořád ještě čeká v útulku? Nečeká právě na vás?
Nancy je mlaďoučká dlouhosrstá kříženka, další nechtěné štěně odhozené do karanténní stanice a odkázané na čekání na nový domov. Může mít tak 8-9 měsíců, ale povahově je to ještě skotačivé mládě, přirovnáno k lidské rase: sympatická a trochu přidrzlá puberťačka. :-) Je středního vzrůstu a více už ani neporoste, je taková "akorát". Vhodná do bytu i na zahrádku s přístupem domů, podmínkou je dostatečné množství procházek a aktivního vyžití, není to pes pouze na gauč k TV (i když tam se jí bude líbit také). Nancy je velmi společenská a přátelská ke všemu a ke všem, je tedy vhodná i do rodinky k dětem, k jiným pejskům i ostatním zvířátkům.
Nancy čeká na své životní štěstí v KS Vranov nad Toplou. Kontakt: tel. +421908540185, e-mail koniarka1818@azet.sk
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací