Ferda (slečna) - R.I.P. :-(

29.08.2012 16:02 |  Domova se nedočkali - R.I.P. |  19.08.2012 |  1189x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Plemeno

kříženec (JRT in black)
Ferda už je za dúhovým mostom!;( Ferdu sme včera po prichode do ks našli nehybne ležať v jej vybehu, nevnimala len ťažko dychala, zrejme bola v bezvedomi..deň predtym jej vôbec nič nebolo..aj po rychlom zasahu veterinara a snahe jej pomôcť sa Ferdu už nepodarilo zachrániť a svoj boj o život prehrala.. je to ťažke za každym ked umrie nejaky psík,hlavne mladý,ako Ferda,s chuťou žiť, mať rodinku a svojho pána a robiť ho šťastným..žiaľ to šťastie nemala, svoj domov najsť nestihla..je nám to veľmi ľuto,Ferda nezabudneme na teba! ---------------------------------------------- Ferda je asi roční kříženka malého teriéra, má postavu JRT a barvu čertíka, povahu pak po obouch dvou. :-) Aktivní mrňous, milá a společenská fenečka, kterou budete mít stále za patami a které bude smutno, když nebudete v její blízkosti. Snáší se s jinými psy, děti miluje. Koho bude tento smíšek každý den rozveselovat?
Ferda je mladá fenka malého vzrůstu, vypadá jako JRT v černém. Je aktivní, milá, společenská, hravá, houževnatá, věrná svému pánovi. Hodila by se i na nějaký psí sport, ale bude naprosto spokojena s procházkami a hrou se svým páníčkem. Pro Ferdu hledáme podobně laděného páníčka, jako je ona sama.
Kontakt: tel. +421908540185, e-mail koniarka1818@azet.sk
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací