ROZÁRKA 3 kg roztomilosti

14.08.2019 23:38 |  Seniorky (od 7 let) |  13.03.2019 |  1074x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

kolem 10 let

Plemeno

malá kříženka pudlíka a bišonka 3 kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

"Říkají mi Rozárka a jsem maličká psí ovečka. Na klín i do náruče se krásně vejdu, mám 3 kila jsem u panenka v letech. Podle pana doktora je mi kolem 10 let, ale přesně nikdo neví, může to být míň i víc. Nikdo o mě nic neví, našla jsem se před pár měsíci a nikdo mě nehledal. Jsem nenáročná psí babička, s nejkouzelnějším pohledem na světě, maličká kudrnatá holčička na pomazleníčko. Jsem hodnoučká, ani o mě nevíte, spinkám v pelíšku a venku se projdu na vyvenčení. O psí společnost moc nestojím, ráda jsem jen sama s paničkou, co mě mazlí a opečovává, mám ráda svůj klid, ale stvořeníčko jsem vděčné a sladké. Hledám milující paničku, která si mě bude hýčkat, choulit na klíně a dopřeje mi spokojené stáří, vaše Rozárka."

Tohle něžné stvoření nikomu nechybí, přesto, že je to opravdový andílek, nikdo ji nehledá. Je to panenka, s dojemným pohledem, který vás rozněžní a máte chut ji chránit a opečovávat, ale dokáže se ozvat, když se jí něco nelíbí. Má ráda klidné pohodové prostředí, kde ji nebudou otravovat cizí pejsci a děti. Na pejsky vrčí a hlídá si svůj pelíšek, bylo by ji nejlépe samotné, aby měla lásku a pozornost paničky (páníčků) sama pro sebe. Rozárka je doma hodná a ráda si přijde po pomazlení, pilujeme čistotnost, na dotěrné psy štěká, stejně tak někdy i doma o samotě, kočky honí. S paničkou jen pro sebe bude spokojená a šťastná, hledáme jí laskavé páníčky, klidně důchodce s velkým srdcem, uvítala by bydlení v domku se zahrádkou, ale bydlet může i v bytě.

Rozárka je odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, s odstraněním zubního kamene. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Dočasky De De z.s., Praha.

Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou.

Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Za fotky děkujeme Gabi Lioneska Uhrová

Kontakt

602259705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací