Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Sky - k adopci

9.12.2019 21:06 |  SMAZAT |  21.10.2019 |  303x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

5 měsíců

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Častonín
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Sky je 5 měsíční kříženka. Váží 16 kg, v dospělosti bude většího vzrůstu. Sky je jako každé štěně kontaktní, hravá a mazlivá. Snese se vším a s každým. Je také velmi aktivní, ráda běhá venku a učí se nové věci, je tedy vhodná do aktivní rodiny, která se ji bude věnovat a dopřeje ji potřebný výcvik, případně nějakou další psí aktivitu.
V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo.
Více informací, včetně podmínek adopce, najdete na našich stránkách: http://azyldejpac.blog.cz

Kontakt

604835371
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • LADY - strarší opuštěná ovčanda

  Seniorky (od 7 let), Fena, 11

  Ladynka je psí babička které odešel majitel, možná by nejradši odešla s ním, ale její čas ještě nenastal a tak skončila v útulku. Je to velká zrada pro její citlivou duši... Ladynce je 11 let, váží 52 kg, na svůj věk je celkem zdravá. Lady je nenáročná, jemná a citlivá, stačí ji kus vlastní zahrádky s přístupem do tepla. Dokonce umí i hezky hlídat. Lady dobře rozeznává lidi, které zná a kterým věří. Potřebuje už svůj klid,na řvoucí a běhající děti není zvědavá, lepší pro ni bude rodina bez dětí. Ideální jako partnerka pro staršího člověka, umí hezky chodit na vodítku a netahá. Lady je v útulku nešťastná.
 • KUBA

  Senioři (od 7 let), Pes, 10

  KUBA hledá akutně dočasnou péči nebo rovnou domov, je to velmi statečný pejsek, naprostý pohodář vhodný i k dětem. Je mu 10 let, je menšího vzrůstu, nekastrovaný, miláček, hodný, snášenlivý. Kuba byl přijat po zemřelé majitelce, je to velmi hodný vděčný nenáročný pejsek, který se ve svých 10ti letech dostal do útulku a je to pro něj hrozný zážitek... Měl totálně prohnilé zuby, musel na operaci a zbyly mu jen dva.. musí dostávat měkkou stravu. Je vhodný jako společník pro staršího člověka, uvítá jeho společnost, mazlení a kratší procházky. V podstatě ale může jít do jakékoliv rodiny, co hledá pejska spíš na gauč než na výlety.
 • Kimi

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 7 mesiacov

  Je to cca 7 mesačné (ešte stále) bábo. Táto krásna žíhaná slečna <3 vyzerá ako mini holandský ovčiak krížený s francúzskym buldočkom :D Nejak viditeľne nerastie takže predpokladáme, že v dospelosti bude max stredne veľká do cca 15kg. Na adopciu pôjde odčervená, očkovaná, čipovaná. Podmienkou adopcie je kastrácia pred alebo po prvom háraní.
 • Leonel

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 3 mesiace

  Leonelko je dokonalý malinký chlapček <3 Má necelé 3 mesiace a je to taký labradoidný kríženček. V dospelosti bude teda veľký cca ako labrador. Na adopciu pôjde odčervený, očkovaný, čipovaný. Podmienkou adopcie je kastrácia v dospelosti - v cca 1 roku.
 • Laira

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  Laira je mladučká cca 1 ročná bull slečna, ktorá žila u rómov. Nedávno sme v útulku mali jej brata, ktorý sa adoptoval veľmi rýchlo a preto veríme, že aj ona bude mať také šťastie. Na adopciu pôjde odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací