Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Django - k adopci

19.12.2019 13:21 |  SMAZAT |  14.12.2019 |  30x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Častonín
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Django je mladý, asi roční kříženec staforda. Je velmi přátelský ke všem lidem i dětem, má moc rád procházky. Na krátkém vodítku mu to moc nejde, nikdo ho to nenaučil, na stopovačce je to však mnohem lepší. Je to aktivní pes, hodící se k aktivním lidem. Vhodný na psí sporty pro bull psy, potřebuje utahat a bude to skvělý pes.
V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo.
Více informací, včetně podmínek adopce, najdete na našich stránkách: http://azyldejpac.blog.cz

Kontakt

604835371
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Rozárka

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  Rozárka je asi ročná princezná, ktorá doteraz nemala vôbec jednoduchý život. Žila spoločne s ďalšími 5 psíkmi a nebolo o ne ani pekne postarané, ani s nimi nebolo pekne zaobchádzané. Stále utekali a niekoľkokrát ich skoro prešlo auto. Rozárka je veľmi jemná fenočka, s ktorou je potrebné zaobchádzať opatrnejšie a pomalšie, zatiaľ je ešte ustrachaná, ale jej terajší psí kamaráti ju učia ako si hrať a že sa nie je čoho báť. Je to taký mini retríver, strednej veľkosti a už viac neporastie. Domov jej hľadáme iba s prístupom dovnútra, aby bola stále po boku svojej rodinky, ako právoplatný člen. Je veľmi zlatučká, nekonfliktná a oddaná, ale potrebuje človeka, ktorý bude trpezlivý a dá jej čas a priestor, než si zvykne. V prípade záujmu volajte 0948122272
 • Rexo

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,5 rokov

  Rexo je mladý, cca 2 ročný psík, ktorého sme zachraňovali z nevhodných podmienok. Žil na reťazi, no jeho pôvodná rodina si bola vedomá toho, že nemá dobré podmienky a tak nás poprosili o pomoc. Rexo je už v útulku, a užíva si, že už nemusí byť uviazaný. Síce slobodu nemá ani u nás, ale vo výbehu s možnosťou venčenia je mu predsa lepsie ako nonstop na reťazi. Rexo je mladý, cca 1,5-2 ročný psík stredného vzrastu, taký náš duracelko 😀 Má množstvo energie, neustále by sa hral, správa sa ako neposedné šteniatko 🙂 Rexo túži po aktívnych majiteľoch, ktorí by sa mu venovali, žiaľ veľa vecí nepozná a tak potrebuje aj lepšie socializovať. Ale je to milý psík, vďačný za každé pohladenie či milé slovo. Vhodný k rodinnému domu s dobrým oplotením. Rexo je naozaj nenáročný, no treba byť k nemu trpezlivý a ukázať mu čo sa smie a čo nie. Bude s ním práce, ale určite aj veľa srandy. Takže ak túžite po dobrodružnom živote so psíkom, Rexo je pre vás ako stvorený 😀 S fenkami je veľký kamoš, psíkov si vyberá. Do rodiny s menšími deťmi ho však neodporúčame, kvôli jeho veľkosti a aktivite. 
 • Pejsek Uško

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,5

  Uško je asi rok a půl starý kříženec všeho možného, který se k nám dostal ze zatopeného útulku v Revúce na Slovensku, kde při evakuaci útulku tragicky zahynuly tři dobrovolnice. Je to veselý pejsek menšího vzrůstu, má 13 kg, který většinu svého života strávil v kotci útulku, na entusiasmu mu to ale vůbec neubírá. Do jeho lišáckého pohledu se musí každý hned zamilovat.. Na vodítku nijak netahá, je naučený na procházky, v bytě čistotný, jen někdy vyštěkává ostatní zvířata ke hře nebo třeba na zvonek u dveří, ale to jsou věci na kterých pracujeme. V bytě nic neničí, zvládne být i sám. S ostatními psy se snáší dobře, zvyká si i na kočky - není na ně nijak agresivní, spíš by si s nimi rád hrál. Uško má rok a půl, 13kg. Je očkovaný, čipovaný, odčervený i kastrovaný.Na svůj nový domov čeká v Ostravě, tel.: 731 327 708.Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.czAdopční poplatek 1, 500 Kč.Více psů na FB Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
 • DORIAN z Jimlína

  Dospělí (3-7 let), Pes, 4 - 6

  Dorian - váha při příjmu 20 kg, v kohoutku cca 46 cm, nalezenec. Dorian je velmi temperamentní pejsek, který miluje lidskou společnost, procházky a z her hlavně přetahování o cokoliv. Dorian na vodítku chodí dobře, umí však náležitě zatáhnout pokud ho něco zaujme. Dorian z povelů umí sedni, lehni, dát i packu, velmi rád mlsá a věříme, že další povely se doučí správným vedením velmi hravě. Dorian si ostatní pejsky spíše vybírá, z fenkami problém nemívá.
 • OLDA z Jimlína

  Senioři (od 7 let), Pes, 8

  Olda - váha při příjmu 10.5 kg, v kohoutku cca 40 cm, nalezenec, dredy, špína, špatný chrup. Olda je krásný, klidný a velmi něžný psí dědeček, který miluje lidskou společnost. Olda je však u nás velmi smutný, přál by si najít rodinu, která by mu dala skutečné teplo domova. Olda na vodítku chodí velmi dobře a klidně, na povely nereaguje.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací