Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

❤ PIXIE ❤ Maličká atraktivní holčička hledá trvalé bydlení

14.12.2019 18:46 |  SMAZAT |  14.12.2019 |  88x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Olomouc

Pixie se z počátku cizích lidí bojí, ale v dočasné péči je teprve týden a už je z ní veselá, velmi mazlivá a kontaktní holčička. Je jí teprve rok, takže je to aktivní a hravý rarášek, prostě odrostlé štěně se vším všudy. Naprosto miluje děti. Se psy i kočkami je kamarádka, jen s úplně cizími hafany to chce chvilku na seznámení se.

Pixie je naprosto fantastické a dokonalé stvořeníčko, které si zaslouží tu nejlepší rodinu na světě.

Pixinka je kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená. Domů půjde na adopční smlouvu a za adopční poplatek ( výdaje za veterinární péči ).

Na svou vysněnou rodinu čeká v dočasné péči v Olomouci.

Pokud se vám Pixie líbí, volejte pro více informací dočasné tetě: 730 829 079 

Kontakt

730 829 079
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Rozárka

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  Rozárka je asi ročná princezná, ktorá doteraz nemala vôbec jednoduchý život. Žila spoločne s ďalšími 5 psíkmi a nebolo o ne ani pekne postarané, ani s nimi nebolo pekne zaobchádzané. Stále utekali a niekoľkokrát ich skoro prešlo auto. Rozárka je veľmi jemná fenočka, s ktorou je potrebné zaobchádzať opatrnejšie a pomalšie, zatiaľ je ešte ustrachaná, ale jej terajší psí kamaráti ju učia ako si hrať a že sa nie je čoho báť. Je to taký mini retríver, strednej veľkosti a už viac neporastie. Domov jej hľadáme iba s prístupom dovnútra, aby bola stále po boku svojej rodinky, ako právoplatný člen. Je veľmi zlatučká, nekonfliktná a oddaná, ale potrebuje človeka, ktorý bude trpezlivý a dá jej čas a priestor, než si zvykne. V prípade záujmu volajte 0948122272
 • Rexo

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,5 rokov

  Rexo je mladý, cca 2 ročný psík, ktorého sme zachraňovali z nevhodných podmienok. Žil na reťazi, no jeho pôvodná rodina si bola vedomá toho, že nemá dobré podmienky a tak nás poprosili o pomoc. Rexo je už v útulku, a užíva si, že už nemusí byť uviazaný. Síce slobodu nemá ani u nás, ale vo výbehu s možnosťou venčenia je mu predsa lepsie ako nonstop na reťazi. Rexo je mladý, cca 1,5-2 ročný psík stredného vzrastu, taký náš duracelko 😀 Má množstvo energie, neustále by sa hral, správa sa ako neposedné šteniatko 🙂 Rexo túži po aktívnych majiteľoch, ktorí by sa mu venovali, žiaľ veľa vecí nepozná a tak potrebuje aj lepšie socializovať. Ale je to milý psík, vďačný za každé pohladenie či milé slovo. Vhodný k rodinnému domu s dobrým oplotením. Rexo je naozaj nenáročný, no treba byť k nemu trpezlivý a ukázať mu čo sa smie a čo nie. Bude s ním práce, ale určite aj veľa srandy. Takže ak túžite po dobrodružnom živote so psíkom, Rexo je pre vás ako stvorený 😀 S fenkami je veľký kamoš, psíkov si vyberá. Do rodiny s menšími deťmi ho však neodporúčame, kvôli jeho veľkosti a aktivite. 
 • Pejsek Uško

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,5

  Uško je asi rok a půl starý kříženec všeho možného, který se k nám dostal ze zatopeného útulku v Revúce na Slovensku, kde při evakuaci útulku tragicky zahynuly tři dobrovolnice. Je to veselý pejsek menšího vzrůstu, má 13 kg, který většinu svého života strávil v kotci útulku, na entusiasmu mu to ale vůbec neubírá. Do jeho lišáckého pohledu se musí každý hned zamilovat.. Na vodítku nijak netahá, je naučený na procházky, v bytě čistotný, jen někdy vyštěkává ostatní zvířata ke hře nebo třeba na zvonek u dveří, ale to jsou věci na kterých pracujeme. V bytě nic neničí, zvládne být i sám. S ostatními psy se snáší dobře, zvyká si i na kočky - není na ně nijak agresivní, spíš by si s nimi rád hrál. Uško má rok a půl, 13kg. Je očkovaný, čipovaný, odčervený i kastrovaný.Na svůj nový domov čeká v Ostravě, tel.: 731 327 708.Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.czAdopční poplatek 1, 500 Kč.Více psů na FB Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
 • DORIAN z Jimlína

  Dospělí (3-7 let), Pes, 4 - 6

  Dorian - váha při příjmu 20 kg, v kohoutku cca 46 cm, nalezenec. Dorian je velmi temperamentní pejsek, který miluje lidskou společnost, procházky a z her hlavně přetahování o cokoliv. Dorian na vodítku chodí dobře, umí však náležitě zatáhnout pokud ho něco zaujme. Dorian z povelů umí sedni, lehni, dát i packu, velmi rád mlsá a věříme, že další povely se doučí správným vedením velmi hravě. Dorian si ostatní pejsky spíše vybírá, z fenkami problém nemívá.
 • OLDA z Jimlína

  Senioři (od 7 let), Pes, 8

  Olda - váha při příjmu 10.5 kg, v kohoutku cca 40 cm, nalezenec, dredy, špína, špatný chrup. Olda je krásný, klidný a velmi něžný psí dědeček, který miluje lidskou společnost. Olda je však u nás velmi smutný, přál by si najít rodinu, která by mu dala skutečné teplo domova. Olda na vodítku chodí velmi dobře a klidně, na povely nereaguje.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací