Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Berůša - k adopci

30.01.2020 14:14 |  SMAZAT |  10.01.2020 |  140x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Častonín
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Berůša je 7 měsíční kříženka. Váží 15 kg a měří asi 50 cm v kohoutku. Přijali jsme ji ze špatných podmínek spolu s bráškou Maxínkem. Neměla hygienické návyky, neznala kontakt s lidmi a s okolním světem, neuměla chodit na vodítku, neznala hraní, všeho a všech se velice bála. Za tu dobu, co je u nás, udělala ve všem velké pokroky. Stále však přetrvává strach z cizích lidí a neznámého prostředí. Jakmile ale začne důvěřovat, stává se z ní milá a oddaná fenečka, která by se mohla umazlit. Z mužů má větší strach než z žen, děti má ráda. Ke psům se chová přátelsky. Miluje procházky; na vodítku chodí pěkně, netahá. Samotu zatím příliš dobře nezvládá, je potřeba na tom zapracovat. Určitě by v novém domově byla ráda za psího kamaráda. Čeká ji kastrace a poté bude k adopci - cca koncem ledna.
V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo.
Více informací, včetně podmínek adopce, najdete na našich stránkách: http://azyldejpac.blog.cz

Kontakt

604835371
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • KIMBO

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,5 roka

  ♥️KIMBO♥️ hľadá domov...Kimi je 1.5 ročný fešák, väčšieho vzrastu :)Je to veľmi priateľský pes, ktorý miluje ľudskú spoločnosť, hry, je veľmi akčný a miluje vodu :) Prišiel k nam z dôvodu údajného problémového správania, ale to sa nepotvrdilo, zatiaľ sa správa ako úplne normálny pes, akurát občas nedôverčivý voči cudzím. Veľmi rýchlo ale napreduje a učí sa a socializuje :)So psami nemá problém, iba sa tvári drsne pri prvom stretku ale vnútorne je to skôr posero 😂 Je to stále veľmi mladý pes a pri správnom vedení bude skvelým parťákom.Je kastrovaný, očkovaný, čipovaný a má pass.Ak máte dodatočné otázky alebo záujem o jeho adopciu, píšte nám správu na náš FB, nie komentáre.      
 • KENYA

  Mladí (9-35 měsíců), Fena, 1,5 roka

  ❤️ KENYA ❤️ HĽADÁ DOMOV !Kenya je 1.5 ročná fena SAO, zachránená z osady. Život na metrovej reťazi sa na nej celkom podpísal, ale pomaly sa učí chôdzi na vodítku a správaniu medzi inými psami, veríme že toto za pár týždňov zvládne na jednotku ;)Našťastie na ľudí nezanevrela, je k nim veľmi priateľská, mojkavá, bezproblémová :)Z osady prišla v príšernom stave, pokúsime sa ju dostať opäť do kondície. Na adopciu bude cca o mesiac, predbežný záujem môžete prejaviť správou na náš FB KS Nová Baňa alebo Československý kastračný program.
 • ❤ ŘÍZEK - Plyšový mazlík budící respekt ❤

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 2-3 roky

   
  Řízek, Braučový rezeň, Šnyclík, prostě kluk, co ho chcete od první chvíle mačkat a mačkat a mačkat. Je to plyšopes na natahovací klíček. Energie mu rozhodně nechybí a rád se vyběhá jak na zahradě, tak na dlouhých tůrách a vycházkách. Není to ale žádný psychopat, co vás nenechá vydechnout a spočinout, rád si s vámi lehne na gauč a bude koukat na televizi. 
 • Quadiso

  Dospělí (3-7 let), Pes, 3,5 let

  Dátum narodenia: 1.11.2016 Quadiso je 3 a pol ročný psík, ktorého sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku.
 • Corona

  Dospělé (3-7 let), Fena, 3 ROKY

  Corona je velká huňatá přátelská fenka, úžasně snášenlivá se všemi pejsky. Jméno dostala před vypuknutím celé karantény, tehdy ještě nikdo netušil, že bude symbolem dnešních nelehkých dnů. 

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací