Art - důstojný gentleman

18.11.2019 05:12 |  Dospělí (3-7 let) |  12.09.2017 |  1471x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Plemeno

Kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Moskva
Pětiletý Artík je výjimečný pes - nejen, že okamžitě zaujme svým okouzlujícím vzhledem, roztomilými černými pihami na bílém čumáčku, hladkou, lesklou černobílou srstí a moudrým pohledem, má ještě navíc neuvěřitelně vybrané chování. Artík je gentleman každým coulem, je to vyrovnaný pejsek, který nemá potřebu dostávat se do sporů s ostatními. Trávit život v moskevském útulku je pro něj těžké a moc by si zasloužil nový a skutečný domov.
Artík je opravdový gentleman - krasavec s neodolatelnými pihami a vybraným chováním, který by pro svého pána šel na kraj světa. Není to pejsek, který by se hned s každým cizincem kamarádil, bývá ze začátku opatrný a vše řeší s rozvahou. V žádném případě není agresivní, je to klidný, vyrovnaný pejsek, který dokáže oddaně milovat. Poslušné, skromný, přátelský k ostatním pejskům, s vodítkem si rozumí. Artík je kastrovaný, čipovaný a očkovaný.
Pětiletý krasavec Artík je opravdový gentleman, který si nezaslouží trávit svůj život v chladném kotci moskevského útulku. Je to důstojný, milý, vyrovnaný pes, který dokáže oddaně milovat. Je skromný a velice vděčný za pohlazení. Jeho jedinečný vzhled k tomu z něj činí neodolatelného sympaťáka. Pomožme mu najít skutečný domov, který si zaslouží a po kterém tolik touží.   Poznámka pro zájemce: Všichni psi se momentálně nachází v Moskevském útulku v Rusku. Je jich tam více než 2000 a většina z nich se nikdy nedočká svého štěstí. V útulku jsou velmi špatné podmínky, je to velký stát, a toulavá zvířata je to to poslední, čím se zabývají. Jsou tam ale i lidi, kterým život těchto pejsků není lhostejný. Znamená to, že se postarají o vyřízení veškerých papírů a dovoz pejska sem do České republiky. Společně se mnou (koordinator pejsků pro ČR) si ho potom vyzvednem na letišti a pak už se o něj postaráte vy. Není to vůbec komplikované, jen musíte mít stoprocentní rozhodnutí a odvahu udělat si první krok a já jsem tady pro to, abych vám s tím pomohla. Mám s těmito pejsky nějakou zkušenost a jsou to ti nejvděčnější stvoření, které potkáte ve svém životě. Informace o platbě: Dobrovolníci, kteří se starají o pejsky, nasbírají potřebnou částku, aby se pejsek mohl dostat sem. Pokud byste nám chtěli nějak pomoct, můžete přispět taky, budeme vám vděčné!

Kontakt

+420608759058 (Olga, poradce a organizátorka příletů); +420734674881 (Adriana, poradce); +420775070120 (Jana, kreativní manažer textu a správa inzerátů)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací