RICKY - rezervovaný

29.01.2020 10:30 |  Dospělí (3-7 let) |  25.08.2019 |  124x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Veľký Meder
Ricky bol zo začiatku keď k nám prišiel, veľmi utiahnutý, smutný, ale urobil obrovské pokroky a ľuďom, ktorých pozná, sa už veľmi teší. Ricky je skromnejší psík, ktorý rád premýšľa nad životom 🙂 Podľa jeho výzoru si trúfame tipnúť, že je to kríženec labradora s bradáčom 🙂 Samozrejme to je iba náš odhad, nepoznáme jeho minulosť. Zo dňa na deň je viac dôverčivý, viac odvážny a už ani vodítko mu nerobí problém. Je veľmi rád mimo koterca, ale žiaľ v útulku sa mu slobody ujde veľmi málo. Je nekonfliktný, skôr submisívny, krotký, oddaný. Nemá problém so psíkmi ani fenkami, ale pri väčšom psíkovi si trocha zafrfle, ale iba z neistoty. Hľadá si rodinu, ktorá bude mať zo začiatku trocha viac trpezlivosti, dopraje mu čas kým sa oťuká. 
Ricky sa veľmi rýchlo a rád doučí všetko zameškané a pri správnom vedení z neho bude ozaj super parťák do koča aj do voza 🙂 Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Potrebuje prítomnosť človeka. Zatiaľ sa nezdá, že by bol nejak extra náročný na pohyb, tak by sa zrejme rýchlo zabýval aj v byte, ale samozrejme na pravidelné prechádzky si potrpí. 
Na svoju druhú šancu čaká od júla 2019. Ricky je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný. V prípade záujmu o adopciu píšte na dogazyl@azet.sk alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl.

Kontakt

+421903702132
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací