prekrásny Floky hľadá domov

12.08.2020 08:39 |  Dospělí (3-7 let) |  17.06.2020 |  48x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

6 rokov

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Veľký Meder
Floky, narodený cca máj 2014, k nám prišiel spolu s Melindou z obce Čiližská Radvaň. Floky je z dvojice ten drzejší, ale Melinda ho má pekne pod kontrolou :) Sú na seba veľmi naviazaní, predpokladáme teda, že sa jedná o matku a syna. Floky je pravdepodobne krížencom labradora a iného poľovníckeho plemena. Svojou tvrdohlavosťou je vhodný skôr do skúsenejšej rodiny. Potrebuje trocha prísnejší režim a výchovu, inak nastáva anarchia :) Nie je to ale žiadna tragédia, len si rád určuje vlastné pravidlá a keď sa mu niečo nepáči, rád to ofrfle :) 
Flok je super kamoš na dlhé prechádzky. Veľmi rád spoznáva svoje okolie, rád si posnorí vo vysokej tráve a pravidelne si kontroluje či má v pätách svojho človeka. Občas si ho musí aj objať, asi ako poďakovanie :) Je to sebaistý, odvážny a neskutočne milujúci psík, ktorý si hľadá aktívnu rodinu. Spoločnosť feniek mu neprekáža, ale pri psíkoch potrebuje usmerniť. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne ako člen rodiny a nie ako "štekač" na dvore. 
Na svoju druhú šancu čaká od mája 2020. Floky je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný. V prípade záujmu o adopciu píšte na dogazyl@azet.sk, alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl.

Kontakt

+421 905 114 240
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací