Emi - veselý méďa

19.02.2020 05:14 |  Mladí (9-35 měsíců) |  7.05.2017 |  2291x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Plemeno

Kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Moskva
Emi je miloučký a veselý chlapeček, který rozdává radost, kudy chodí. Má jednu velkou nadpřirozenou schopnost - umí kouzlit. Každému, koho potká, vykouzlí úsměv na tváři. Vidět tak hodného, hravého pejska, který neustále vrtí ocasem, netrpělivě čeká, až ho někdo vezme na procházku, je vždy připraven ke hře, v moskevském útulku, je smutné. Je to ještě pořád štěně, bylo by přece kruté nechat ho tam... a připravit ho o naději, kterou v sobě ještě stále má: naději, že najde svého zachránce.
Emi je veselý, hravý pejsek, který nevynechá žádnou příležitost ke hře. Jeho největší radostí je, když může své veselí rozdávat. Je velmi komunikativní, má rád lidi, rychle se učí, zvládá chůzi na vodítku. Byl by ideálním společníkem, věrným, oddaným kamarádem. Najde domov?  Emi je očkovaný, kastrovaný. V dospělosti bude mít asi 50 - 55 cm v kohoutku.
Emi, hravý a veselý pejsek, který umí kouzlit. Pomůžeme mu najít domov, dokud ještě neztratil naději? Učenlivý, přítulný a ideální společník. Poznámka pro zájemce: Všichni psi se momentálně nachází v Moskevském útulku v Rusku. Je jich tam více než 2000 a většina z nich se nikdy nedočká svého štěstí. V útulku jsou velmi špatné podmínky, je to velký stát, a toulavá zvířata je to to poslední, čím se zabývají. Jsou tam ale i lidi, kterým život těchto pejsků není lhostejný. Znamená to, že se postarají o vyřízení veškerých papírů a dovoz pejska sem do České republiky. Společně se mnou (koordinator pejsků pro ČR) si ho potom vyzvednem na letišti a pak už se o něj postaráte vy. Není to vůbec komplikované, jen musíte mít stoprocentní rozhodnutí a odvahu udělat si první krok a já jsem tady pro to, abych vám s tím pomohla. Mám s těmito pejsky nějakou zkušenost a jsou to ti nejvděčnější stvoření, které potkáte ve svém životě. Informace o platbě: Dobrovolníci, kteří se starají o pejsky, nasbírají potřebnou částku, aby se pejsek mohl dostat sem. Pokud byste nám chtěli nějak pomoct, můžete přispět taky, budeme vám vděčné!  

Kontakt

+420608759058 (Olga, poradce a organizátorka příletů); +420734674881 (Adriana, poradce); +420775070120 (Jana, kreativní manažer textu a správa inzerátů)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací