LARRY hľadá domov

8.11.2019 09:45 |  Mladí (9-35 měsíců) |  20.07.2019 |  107x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Veľký Meder
Larry, narodený cca jún 2018, sa našiel vo Veľkom Mederi. Z plachého, ustráchaného psíčatka sa vykľul vedúci útulku :) Larry by najradšej bol všade prvý a ihneď :) Potrebuje o všetkom vedieť a ideálne byť všetkého súčasťou. Je to úžasné stvorenie, ktoré Vám vždy vyčaruje úsmev na tvári. Najradšej je v ľudskej spoločnosti, ale nevadia mu ani štvornohí kamoši. Larry nemá problém ani s mačičkami, rešpektuje ich. Je veľmi priateľský, tešivý, pokorný, oddaný a vždy veselý. Pre človeka by spravil čokoľvek, určite sa bude rýchlo a rád učiť. So svojou energiou a neustálou potrebou dokazovať lásku, je vhodný skôr do aktívnej rodiny. 
Na vodítku je občas ešte trocha opatrný, ale raz-dva sa doučí všetko zameškané. Ideálne by sa mu bývalo v rodinnom dome, kde by mal dostatok priestoru na pohyb, ale potrebuje celoročný kontakt so svojou rodinou. Ak by sa mal adoptovať do bytu, bude treba doladiť hygienu a zabezpečiť mu dostatok pohybu. 
Larry čaká na svoju druhú šancu od apríla 2019. Larry je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný. V prípade záujmu o jeho adopciu píšte na dogazyl@azet.sk alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl.

Kontakt

+421903702132
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací