Guliver hľadá aktívneho pánička

21.02.2020 08:13 |  Mladí (9-35 měsíců) |  4.08.2019 |  138x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Veľký Meder
Guliver sa našiel v obci Tôň, majiteľa sa nájsť nepodarilo a tak mu hľadáme nový domov. Guliver je živý, akčný mladúch, ktorý by sa vedel krásne zabývať v mladej aktívnej rodine. Veľmi rád by ju sprevádzal ne prechádzkach, výletoch. Je priateľský, nekonfliktný, prítulný (niekedy až trocha moc) :) Občas však vie byť aj trocha tvrdohlavý, ale pri správnom vedení a výchove sa z neho raz-dva stane dokonalý a vyrovnaný kamoš. 
Na vodítku je spočiatku neistý, ale prechádzky si čoraz viac užíva. Spoločnosť feniek mu nevadí, psíkov treba vyskúšať individuálne. Guliver je hravý, oddaný, milujúci mládenec, ktorý by človeka najradšej celý deň objímal. Je však ozaj dosť temperamentný, a tak by sa mu asi najlepšie bývalo pri rodinnom dome, kde by prípadne mohol mať aj štvornohého kamoša na naháňačky. Potrebuje však celoročný prístup ku svojej rodine, aby nezabudol, že pravidlá neurčuje on :) 
Na svoju druhú šancu čaká od júna 2019. Guliver je odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. V prípade záujmu o adopciu píšte na dogazyl@azet.sk alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl.

Kontakt

+421903702132
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací