Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • DOROTKA + BERT z Prahy

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, mladá

   

  Dorotka si u nás moc nezvykla. Pořád je schovaná a syčí na nás. Je to ale kvůli prvotnímu stresu - potřebovala by do nového domova, kde by si zvykla. Není kastrovaná, kvůli nemocnému srdci by bohužel nemusela přežít anestezii. Je to Bertova (foto) dcera a má ho moc ráda, s ním by mohla jít do společného domova. Stejně tak s Kulíškem (foto), který by bez ní prakticky do domova jít nemohl.

   

 • KULÍŠEK + DOROTKA z Prahy

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, mladý

   

  Tohle je Kulíšek. Je velmi plachý, u nás se mu moc nelíbí, je stále v počátečním šoku že stěhování. Je nedůvěřivý, asi kvůli svému těžkému osudu. Jako kotě byl nalezen ve fabrice, packy a ocásek měl popálené od oleje, měl všude popel. Je prý velmi energický, rád si hraje a rád se chodí mazlit, to bohužel u nás ještě neukázal, je pořád schovaný.

   

 • SEŇA z Prahy

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, 2

   

  Seňa je miloučký dvouletý kocour. Má moc rád lidi, všechny vítá a pronásleduje na každém kroku. Nechá si od lidí líbit všechno: mazlení, chování, pusinkování, je to prostě miláček. Seňa se hodí do každé rodiny, snese se se všemi kočkami, ale mohl by klidně být i jedináček. Moc rád by se stal částí nějaké rodiny, dostatečnou lásku mu v útulku nemůžeme poskytnout.

   

 • JULINKA z Prahy

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 5 měsíců

   

  Julinka je přibližně pětiměsíční siamská kočička. Její původní majitelka se stěhuje do domova, kde nemá povolené mazlíčky, Julinka se tak dostala k nám. Je původně z množírny, neměla zrovna ten nejjednodušší život. Nevíme, co si jako malá zažila, ale pozorujeme, že je občas k určitým pohybům nedůvěřivá. Naštěstí je ale zdravá a hodná, hlavně připravená k adopci. Když je sama v pokoji, tak pláče, určitě jí chybí lidský kontakt a láska, kterou do takové míry v útulku nemůže dostat.

   

 • MOBY + GINGER z Prahy

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, kotě

   

  Moby a Ginger jsou překrásná dlouhosrstá koťátka. Jejich třetí bráška Fredy už novou rodinku našel, tihle dva na ní ještě stále čekají. Jeden z brášků je trochu plašší, takže by potřeboval trpělivost a lásku nových majitelů více než jeho bráška. Každopádně jsou oba dva dostupní k adopci, ideálně ve dvojici nebo k dalšímu koťátku.

   

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací