Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • Sofia

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 2 a pol roka (narodená cca 1.6.2017)

  Prekrásna korytnačia SOFIA je unikátna mačička, ktorá si sama našla pomoc a koniec života na ulici. Prichýlila sa k rodine, ktorá nám pomáha v rámci dočasných opater pre mačičky. Sofinka je skvelá, jemná a milá mačička. Spoločnosť druhých mačičiek extra nevyhľadáva, ale pekne toleruje. Spoločnosť človeka zas vyhľadáva na každom kroku. Sofia si prežila svoj začiatok života na ulici, teraz túži už len po rodine a teple domova. Hľadá si bývanie v byte alebo v domčeku vnútri.
 • Gabrielka

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 8 mesiacov (narodená cca 04.08.2019)

  Mačička GABRIELKA patrila k "odpadkovým" mačičkám sídliska. Hľadala útechu pri ľuďoch, no málokedy našla pozitívnu odpoveď. Nakoniec sa však ocitla pri tom správnom kontajneri a už ju hlad ani chlad netrápi. Gabrielka je úžasná, mojkavá, čistotná, veselá a správne vymýšľavá mačička. Miluje život v posteli a leňošenie. Hľadá si domov v byte alebo v rodinnom domčeku do vnútra.
 • Silva

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 3 roky (narodená cca 17.03.2017)

  Vymazlená SILVINKA si hľadá milujúcu rodinu. Prichomietla sa k našej dočaskárke a nejak sa jej už odtiaľ nechcelo ísť preč. Silvinka je milá a silno prítulná mačička, čistotná a veselá. Hľadá si domov v byte alebo v rodinnom domčeku do vnútra.
 • VALENTÝNA – ZRZAVÁ BOJOVNICE

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 3 měsíce

  Valentýna je jedno z takových těch koťátek, které jsou ponechány napospas svému osudu, přežijí, nepřežijí... Valentýna měla štěstí, narazila na někoho, komu nebyla lhostejná a kdo pochopil, že záchrana jejího života přichází lidově za pět dvanáct.
 • Deny ❤ Seize Your Moment ❤

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 10 měsíců

  Hledáte kamarádku do deště a do nepohody? Malé chlupaťoučké sluníčko, které prozáří každý váš den? Nevyčerpatelnou zásobu radosti (a k tomu občas i pár nevinných kočičích lumpárniček)? Tak nepropásněte svou šanci! Překrásná Deny je k adopci a jejím hrdým páníčkem může být jen jeden z vás! ❤

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací