Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • Norinka

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 4 mesiace

  Dátum narodenia: 1.12.2018 Norinka je 4 mesačné šteniatko, ktoré sme odchytili na ulici v obci na východnom Slovensku.
 • ŽOFINKA

  Dospělé (3-7 let), Fena, 6 let

  "Jmenuji se Žofinka, a jsem produkt mnorenského byznysu, kříženec čivavy, možná JackaRussla, ale především jsem tuze úžasné a roztomilé stvoření. Můj věk je těžko odhadnutelný, ale pan doktor mě šacoval tak na 4 - 6 let. Jsem minipíče mazlivé, zpočátku jsem e sice všeho bála, neb zahrádku, byt i vodítko jsem viděla prvně, ale jsem šikulka a naučeila jsem se fingovat doma jako docela normální pejsek. Doma jsem pohodová princezna, rarášek, co dovádí s ostatními pejsky, malá tryskomška, mazlivá bytost, kterou si okmažitě zamilujete. Venku jsem ještě plašánek, ale trenuju a procházky už zvládám, i když strach ze všeho neznámého a hlučného tu ještě je. Miluju psí společnost, stejně velkých a roztomilých hodných rarášků, ti mi dodávají sebevědomí a tak bych i doma mela ráda nejakého parťáka. Vlezu se vám do náruče, umím chodit na podložku a moje srdíčko je tu pro vás, zodpovědné a milující páníčky, vaše Žofinka "
 • FIDO

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 4 měsíce

  "Můj příběh všichni znáte. Jmenuji se Fido a našli mě, jak visím na stromě v barevné tašce, kam mě někdo přivázal. Naštěstí jsem byl slyšet a zachránil mě jeden lidský hrdina, co šel kolem a díky němu žiju a dostal jsem se k tetě do dočasky. Holky mám rád, ale z chlapů se mi ježí hřbet, to víte, vzpomínky... no každopádně jsem mazel a úžasňák, ale taky palice trvdohlavá, prostě klasika, jezevčí nátura. Budou mi td tak 4 měsíce, řádím rád s pejskama, koček se bojím, vyštěkávám. Sám jsem nerad, to doma dost poklidím a tak, hygienu trenuju pěkně a taky jsem šikovný a učenlivý kluk. Rád bych našel milující trpělivé a celoživotní páníčky, kterým bijí srdce pro jezevčíky, váš Fido"
 • APP ( APOLLO - HOLANDSKÝ OVČÁK s PP)

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1,5 roku

  "Jako malé štěně si mě hrdě nesli domů, v rukou svírali můj rodokmen. Ovšem jak jsem rostl a začal se projevovat, k práci a treninku již nebyla vůle a čas a já jsem skončil v půlroce sám v kotci a čekal, jestli odněkud nepřijde zázrak. Je mi 1 rok a kousek, vážím 23 kilo, ale byl jsem podvyživený, takže ještě nějaké kilíčko musím přidat. Hledám aktivní a milující domov, ideálně páníčky, znalé mou rasu. Vydržím doma sám, jsem čistotný, učím se veškeré socializaci a poslušnosti a jsem moc šikovný kluk a taky se moc těším domů, váš App."
 • EMIČKA - Střapatá čtyřkilová rozkošnice

  Seniorky (od 7 let), Fena, 9 let

  Maličké a miloučké stvořeníčko s neuvěřitelně krásnýma velkýma očima, které mají obrovskou radost, když vás vidí. Je zvyklá žít v bytě, je klidná, neštěká, neničí a je velmi čistotná. S pejsky se snese, vhodná i k dětem. Prostě takové maličké sluníčko. 
   

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací