Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • JACK - Malý, vítací, mazlící, pusinkovací, prostě BOŽSKÝ

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 2 roky

  Ahoj lidi:-). Já jsem Jack Úžasný a rád bych našel stejně úžasný páníčky, jako jsem já. Dostal jsem se k psívočákům od mých bývalých páníčků, kde jsem neměl ideální podmínky pro život. Nejsem ale žádný týraný psík, spíš jsem vyrůstal jak dříví v lese a nic moc jsem v životě nepoznal. Ale jedno umím dokonale....vítat a mazlit se a držet se tě jak klíště:-). Venku chodím na volno a svého člověka si hlídám, na přivolání jsem u tebe coby dup....vše ostatní mi ale nový páníčku budeš muset naučit. Jooo, taky umím hop na gauč a do postele a tam se mi teda tuze dobře spinká:-). 

 • FILÍPEK - Dědeček za odměnu ❤

  Senioři (od 7 let), Pes, 13 let

  „Jsem Filípek, mám 13 let, ale jsem stále aktivní. Dle slov mé dočasné paničky jsem psí dědeček za odměnu ❤
  Jsem něžný, jemný, tulivý, mazlivý. Člověku toužím být co nejvíce nablízku. Hygienické návyky dodržuji, přehnaně neštěkám, nic neničím. Na vodítku umím, užívám si procházek, ale i jízdy autem = vášnivý cestovatel těšící se na nové zážitky, ale zároveň milující lenošení se svými milovanými. Veškerou manipulaci snesu. 

 • ❤ Zlaťák CHARLIE

  Senioři (od 7 let), Pes, 12 let

  „Jsem Charlie a už mám ledacos za sebou, takže si rád užívám svoje pohodlíčko. Nejvíc potřebuju právě to "teplo domova" a hřejivý lidský srdce. Takové noci pod širým nebem jsou sice romantika, ale já potřebuju noci pod peřinou. Schody už mi nedělají dobře, takže doufám, že pro mě máte domeček nebo byt s téměř bezbariérovým přístupem. To bych Vás vší láskou "voblíznul". A ne jen Vás, ale i Vaše (ideálně už větší) děti, protože jestli něco zbožňuju, kromě gaučingu, tak je to drbání.

 • ❤ LUĎAN - útulek Havířov

  Senioři (od 7 let), Pes, 12 let

  Velmi klidný, hodný, přátelský, vhodný do bytu, do tepla, přikrytý až po čumáček ❤

 • LOGAN

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, do 1 roka

  LOGAN,pes, nar. cca jún 2020,dátum prijatia: august 2020,čistokrvná podtatranská zmeska,v dospelosti predpoklad: stredný vzrast,Maličký Logan sa našiel vyhodený medzi Batizovcami a Gerlachovom. Jeho štart do života pekný nebol. Snáď teraz nájde niekoho zodpovedného a milujúceho.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací