Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Bambuľka

25.05.2020 13:57 |  SMAZAT |  15.11.2019 |  129x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

4 mesiace

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Žilina
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Bambuľka je cca 4or mesačné mačiatko, také malé, šťastné klbko :). V dočasnej opatere je v byte, pekne chodí na záchodik. Tak isto je vhodná i do rodiny s deťmi /ktoré vedia, ako sa ku zvieratkú správať. 
Veselá, hravá, zvedavá, buď v pohybe alebo pradúca na rukách. Miluje ľudí, hračky, nahánačky...proste nezbedné mačiatko plné pozitívnej energie:)
Bambuľa čaká na nový domov v Žiline. 

Kontakt

+421 902 091 164
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • APRÍL

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 12 týdnů

  " Jmenuji se Apríl a jsem malý kočičí skřítek, kterého našli hodní lidé. Momentálně je mi asi kolem 12 týdnů a měl jsem tu kliku, že jsem se dostal k tetě. Jsem miminko, co se všemu učí, jsem čistotný a hravý mládě, mazlíček pro kočičí milovníky, kteří vědí, jak se o koťátka starat. S kočičkama v dočasce si hraju a krásně baštím a přibírám. Seznamuji se i s pejskama, ale svojí skrýš mám pořád ještě v záloze, abych se měl, kam schovat. Postupně se ze mě stává pohodovej hravej kocourek, co spí s ostatními a doma jsem se skvěle zabydlel. Hledám úžasné a milují páníčky, kteří me budou hýčkat a milovat a budou pro mě mít doma nějakého hodného kočičího kamaráda, váš Apríl."
 • TÁBORSKÁ KOČIČÍ ABBA

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 2 měsíce

  Mamma Mia, Chiquitita nebo třeba Waterloo. To jsou věčné hity, které zná asi opravdu každý. My Vám nyní představíme podobnou senzaci. Máme pro Vás táborskou skupinu ABBA. Jsou to roztomilá koťátka, která také změnila svět. Svůj svět, svůj osud. Narodila se na drsné ulici a jejich šance na přežití nebyly vysoké. K nám se dostala velmi maličká a slabá. Ukázala nám však, že jsou neuvěřitelní bojovníci. Ničeho se nebojí a nezastaví se. Mlíčko, dobré masíčko, vitamíny, léky a už se začínají mít čile k světu. Nejhůře na tom byla kočička Anni-Frida, ale i u ní věříme, že má to nejhorší za sebou. Její sourozenci jsou samozřejmě Agnetha, Benny a Björn. Všichni jsou oprsklí bojovníci, kteří s lidmi neměli žádné nebo i špatné zkušenosti. Nadávají, syčí, sekají a umí i kousnout. No a jsou u toho rozkošní, že by se Vám srdce roztálo. Je krásné, jak se malí tygříci snaží zahnat nepřítele a přitom sotva umí dávat jednu nohu před druhou. Samozřejmě nebezpečná být ani nemohou, časem se hezky vymazlí a na člověka si zvyknou. Hodí se vlastně do jakékoliv hodné rodiny, která hledá kočičku, kterou budou milovat. Vztah k jiným zvířatům a dětem se také naučí dle toho, jak si je nová rodina naučí.
 • HONZÍK

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 5,5 týdne

  " Jmenuji se Honzík a jsem malý kočičí skřítek, kterého našli hodní lidé. Momentálně je mi asi kolem 5 - 6 týdnů a měl jsem tu kliku, že jsem se dostal k tetě. Jsem miminko, co se všemu učí, jsem čistotný a hravý mládě, mazlíček pro kočičí milovníky, kteří vědí, jak se o koťátka starat. S kočičkama v dočasce si hraju a krásně baštím a přibírám. Seznamuji se i s pejskama, ale svojí skrýš mám pořád ještě v záloze, abych se měl, kam schovat. Postupně se ze mě stává pohodovej hravej kocourek, co spí s ostatními a doma jsem se skvěle zabydlel. Hledám úžasné a milují páníčky, kteří me budou hýčkat a milovat a budou pro mě mít doma nějakého hodného kočičího kamaráda, váš Honzík."
 • MIA

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 4 roky

  " Jako malou mě našli u silnice a do nedávna jsem měla i domov, ale bohužel jsem i s ostatními kočičkami, musela jít o dům dál. Jmenuji se Mia a jsem 4 letá submisivní kočička v černém kožíšku. Zpočátku jsem velmi plachá a doma zalezlá v bezpečném úkrytu, postupně ale navážu kontakt a pokud budete trpělivější, budu mazlivá a úžasná kočičí kamarádka. Jsem moc hodná a klidná tichá kočička, čistotná, zvyklá bydlet pouze doma v bytě. Umím spinkat po vašem boku na peřině i mazlit se s vámi a spokojeně ležet na klíne, musíte mi dát pouze čas, získat si ve vás důvěru. Potřebuji klidné a vlídné zázemí, hodně lásky a především ty nej nej kočičí páníčky, vaše Mia."
 • Tora

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 2 mesiace (narodený cca 20.4.2020)

  Drobček TORA, z japonštiny tiger, k nám prišiel so svojimi sestrami po tom, čo ich našli na dvore v Brodskom. Celý deň čakali, či sa ukáže ich matka, no neprišla. Mačiatka boli strašne choré, nachladené a na dobu preliečenia si našli dočasku, za čo sme nesmierne radi. Potom putovali k nám do "detskej izby" k ostatným sirotám. Tora je veselý a hravý kocúrik, dokonalý kamoš pre ostatných, veľkých aj malých, mačacích, psík aj ľudských. Tora si hľadá bývanie v byte, alebo v domčeku výhradne len vnútri do kastrácie.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací