Sky - přátelská milovnice opalování :-) - ADOPTOVANÁ

31.01.2020 05:52 |  Našli domov |  28.04.2019 |  440x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

5 let (narozena 2014)

Plemeno

Kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Moskva
Sky, pětiletá veselá psí holka, která tráví skoro celý svůj dosavadní život v moskevském útulku. Narodila se v roce 2014 a v květnu 2015 se ocitla za mřížemi v útulku. Čtyři roky v útulku jí však nevzaly radost ze života - je plná optimismu, nesmírně kontaktní, přátelská a jejím největším snem je najít svůj skutečný domov. 
Přátelská šibalka Sky je fenka do nepohody. Už jen pohled na její roztomilý čumáček musí každému vykouzlit úsměv na tváři. Sky je velice kontaktní, miluje hlazení, lidi, má ráda ostatní pejsky, hry... je zkrátka plná optimismu. A co víc - miluje opalování :-) Ať už je zima nebo léto, jakmile vysvitne trošku sluníčko, hned si lehne na záda a opaluje se. Dokonce i na procházce :-) Chůzi na vodítku zvládá bez problémů.   Sky je zdravá, kastrovaná, očkovaná a čipovaná. A taky je sbalená a čeká jen na ten pravý domov.    
Sky, pětiletá veselá psí holka, která tráví skoro celý svůj dosavadní život v moskevském útulku. Narodila se v roce 2014 a v květnu 2015 se ocitla za mřížemi v útulku. Čtyři roky v útulku jí však nevzaly radost ze života - je plná optimismu, nesmírně kontaktní, přátelská a jejím největším snem je najít svůj skutečný domov.     Poznámka pro zájemce: Všichni psi se momentálně nachází v Moskevském útulku v Rusku. Je jich tam více než 2000 a většina z nich se nikdy nedočká svého štěstí. V útulku jsou velmi špatné podmínky, je to velký stát, a toulavá zvířata je to to poslední, čím se zabývají. Jsou tam ale i lidi, kterým život těchto pejsků není lhostejný. Znamená to, že se postarají o vyřízení veškerých papírů a dovoz pejska sem do České republiky. Společně se mnou (koordinator pejsků pro ČR) si ho potom vyzvednem na letišti a pak už se o něj postaráte vy. Není to vůbec komplikované, jen musíte mít stoprocentní rozhodnutí a odvahu udělat si první krok a já jsem tady pro to, abych vám s tím pomohla. Mám s těmito pejsky nějakou zkušenost a jsou to ti nejvděčnější stvoření, které potkáte ve svém životě. Informace o platbě: Dobrovolníci, kteří se starají o pejsky, nasbírají potřebnou částku (cca 2 500 kč), aby se pejsek mohl dostat sem. Pokud byste nám chtěli nějak pomoct, můžete přispět taky, budeme vám vděčné!

Kontakt

+420608759058 (Olga, poradce a organizátorka příletů); +420734674881 (Adriana, poradce); +420775070120 (Jana, kreativní manažer textu a správa inzerátů)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací