Brenda - ADOPTOVANÁ

17.02.2020 13:20 |  Našli domov |  13.01.2020 |  244x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

2 měsíce

Plemeno

kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Petrovice I (Čáslav)
Ňuf, vrrr, raf, haf....a všechno jeden přes druhýho, druhý za všechny a všichni za třetího a sedmý na to zírá z rohu, pátý, čtvrtýho tahá za nohu:-)))). Prostě tryskomyší masakr. Tohle jsem já peckoidní mimino křížený s jezevčíkem a tohle byl doteď můj život se sourozenci:-)
 Budou mít vše pozitivní z jezevčíka …t.j. temperament a aktivitu, pracovitou povahu a zároveň nebudu mít takové problémy s páteří a nožičkama, jaké jezevčíci mívají a taky nevypadam na tak přílišnýho tvrdohlavce....zatím:-). Malý tělem, velký duchem k sobě hledám aktivní páníčky a klidně celou rodinu s kupou dětí. Na jedno hyperaktivní jsem zvyklý a hraju si s ním úspěšně na honěnou a strašně nás to i se zbytkem smečky baví:-). Cestou při úprku stihnu ještě něco někde ukradnout a pak je velká sranda se o to přetahovat:-)
Půjdu do adopce odčervená, odblešená, očkovaná, přeočkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy a kastrace v dospělosti. Adopční příspěvek - 2.500,-. Kontakt pro zájemce: Stáňa - Tel.: 773 054 791 E-mail: stana.krmiva@gmail.com FB: Pro psí voči z.s. Brendu a jezevčí gang můžete navštívit a vidět v našem psívočovém miniazýlku u Fíka v Petrovicích I ( u Čáslavi).

Kontakt

773054791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací