FIFINKA - Něžná kráska - ADOPTOVANÁ

29.02.2020 15:45 |  Našli domov |  27.02.2020 |  147x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

necelé 3 roky

Plemeno

Maltézský psík x kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Omice - Brno

Něžná fenečka malého vzrůstu a klidné, přátelské a moc milé povahy....

Fifinka miluje lidskou společnost a svého člověka se drží jako klíště, pronásleduje vás po bytě a doprovodí vás i na záchod :). Má ráda i větší děti, těch malých se bojí. Naprosto zbožňuje psy, proto by jsme si opravdu moc přáli, aby v domácnosti, kam se adoptuje, už nějaký domácí přátelský psí parťák už byl. 

Přesto, že neměla lehký život a žila venku ve skupině psů, se v dočasné péči krásně adaptovala na bydlení v domě, je čistotná, klidná, tichoučká, neštěká, absolutně nic neničí, prostě ideální mazlík do bytu i domečku. Fifinka miluje procházky, výlety, je sice malá, ale aktivní, není to žádná gaučová povalečka, i když si doma ráda pohoví, tak jakmile se oblečete, je připravena vyrazit ven. Proto ji hledáme páníčky, kteří nejsou žádní lenoši a baví je pěší turistika. 

Pokud se vám Fifi líbí, napište na mail něco o sobě, jaký domov fenečce nabízíte, jestli jste už někdy pejska měli nebo máte, jak trávíte volný čas, jestli by jste brali Fifi sebou na dovolenou, prostě co vás napadne, že by jsme mohli vědět..... Připište, prosím, telefonní číslo, dočasná panička vás bude kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

 sebiniatko@gmail.com

Kontakt

.....
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací