Brut - kámoš do pohody i nepohody :-)

6.08.2020 07:24 |  Mladí (9-35 měsíců) |  25.09.2019 |  378x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Plemeno

Kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Moskva
Brut, nádherný a vyrovnaný psí kluk, který ve svém dvouletém životě nepoznal nic jiného, než život za mřížemi v moskevském útulku. I přesto, že skutečný domov doposud nepoznal, optimismus neztratil a každý den čeká, že se do něj někdo zamiluje a odveze si ho domů.
Brut je jedním slovem fešák - krásná, hebká srst, roztomilý čumáček, vlídný pohled, nádherné zbarvení... a k tomu všemu bezvadná povaha. Co mu chybí? Snad jen domov, jinak je naprosto dokonalý. Je ze začátku malinko plachý, ale velmi něžný a okouzlující. Je velmi orientován na člověka. Chodí perfektně na vodítku, u nohou, netáhne. Miluje čas trávený s lidmi. S ostatními pejsky je nekonfliktní.   Je čipovaný, očkovaný, kastrovaný.
Brut, nádherný a vyrovnaný psí kluk, který ve svém dvouletém životě nepoznal nic jiného, než život za mřížemi v moskevském útulku. I přesto, že skutečný domov doposud nepoznal, optimismus neztratil a každý den čeká, že se do něj někdo zamiluje a odveze si ho domů.   Poznámka pro zájemce: Všichni psi se momentálně nachází v Moskevském útulku v Rusku. Je jich tam více než 2000 a většina z nich se nikdy nedočká svého štěstí. V útulku jsou velmi špatné podmínky, je to velký stát, a toulavá zvířata je to to poslední, čím se zabývají. Jsou tam ale i lidi, kterým život těchto pejsků není lhostejný. Znamená to, že se postarají o vyřízení veškerých papírů a dovoz pejska sem do České republiky. Společně se mnou (koordinator pejsků pro ČR) si ho potom vyzvednem na letišti a pak už se o něj postaráte vy. Není to vůbec komplikované, jen musíte mít stoprocentní rozhodnutí a odvahu udělat si první krok a já jsem tady pro to, abych vám s tím pomohla. Mám s těmito pejsky nějakou zkušenost a jsou to ti nejvděčnější stvoření, které potkáte ve svém životě. Informace o platbě: Dobrovolníci, kteří se starají o pejsky, nasbírají potřebnou částku (cca 2 500 kč), aby se pejsek mohl dostat sem. Pokud byste nám chtěli nějak pomoct, můžete přispět taky, budeme vám vděčné!

Kontakt

+420608759058 (Olga, poradce a organizátorka příletů); +420734674881 (Adriana, poradce); +420775070120 (Jana, kreativní manažer textu a správa inzerátů)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací